Меню сайту

Шановні херсонці!

Зображення: 
Шановні херсонці!

 5 вереснявідповідно до  резолюції 58-го пленарного засідання Генеральної Асамблеї ООН від 17 грудня 2012 року, міжнародна спільнота відзначає День благодійності.Ідея внести День благодійності до офіційного державного календарю не нова - 13-го грудня 2007-го року згідно з Указом Президента України другу неділю грудня було зроблено офіційним днем, присвяченим благодійності на державному рівні, оскільки злидні та повязані з ними проблеми залишаються актуальними в усіх країнах світу, незалежно від рівня їхнього економічного, соціального і культурного розвитку. В усіх країнах світу є люди з фізичними вадами, діти-сироти, безхатченки, ті, хто гостро потребує допомоги від інших членів суспільства більш забезпечених і більш успішних. Вчасно надана допомога ,будь-яка, - велика, мала, фінансова, моральна, може врятувати  найцінніше - людське життя!

    Саме в цей день виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради як орган опіки та піклування  висловлює слова великої вдячності нашим багаторічним партнерам у вирішенні проблем соціальної сферихерсонським благодійним фондам «Захист» (пані Л. Польська), «Софія» (о. Євгеній Сидоренко), «Добро переможе» (пан Ю. Рожков), «ДобродіяХерсон» (пані В. Гавренкова) за плідну співпрацю ! Слова особистої вдячності і повагиблагодійникам і спонсорам Олегу Баркаренку, Віталію Гузенку, Сергію і Тетяні Кедровським, Андрію Гочу, Ользі Еверт, Артему Кияновському , Тетяні Марусенко, Андрію Лебедевському, Світлані Адвокатовій, яка очолює дитячий благодійницький рух у Дніпровському районі, і багатьом іншим херсонцям, чиї серця відкриті для співчуття і бажання допомогти нужденним, хто підтримує соціальні проекти органу місцевого самоврядування і ініціює самостійні благодійницькі заходи!   Творити благі і добрі безкорисливі справи, милосердя чинити тим, хто потребує цього особливо, завжди було гідним і шанованим заняттямнехай ця духовна потреба не залишає усіх нас, надихає  та спонукає на поширення у херсонській спільноті усвідомлення необхідності і цінності благодійності в процесах розвитку і зміцнення нормальних людських взаємин у громаді!

 

Голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради                                                           Владислав КОНДРАТОВ