Меню сайту

До Дня міста у Дніпровському районі відбувся футбольний турнір «Шкіряний м’яч -2019»

Зображення: 
До Дня міста у Дніпровському районі відбувся футбольний турнір  «Шкіряний м’яч -2019»

 Щороку на початку осені у Дніпровському районі проходить футбольний турнір «Шкіряний м’яч» присвячений відзначенню річниці заснування міста Херсона. Приймають участь у змаганнях учні  7-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Організатором змагань виступив виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради за підтримки приватного підприємця, депутата Дніпровської районної ради Олега Баркаренка.  Цього року заявки на участь подали 15 збірних шкільних команд загальноосвітніх навчальних закладів №52,40,32,53,38,37,18,36,39,50,21,35,13,12 та  НВК№48. 9,10 та 11 вересня на стадіоні НВК№48 пройшли відбіркові матчі по завершенню яких у фінал потрапили 4 команди .

Фінальні ігри відбулися 13 вересня на стадіоні «Майстер С»,під час яких за звання переможців змагалися команди ЗНЗ №№32,37,52 та НВК№48. З перших хвилин фіналу було зрозуміло, що суперники сильні, технічні та можуть здивувати несподіваними поворотами гри, майстерністю та витримкою.

Отже, підводимо підсумки: 3-тє місце посіла команда ЗОШ № 32, яка виборола перемогу у команди ЗОШ№37, з рахуноком 2:0. Переможців турніру визначали у запеклому матчі, результатом  якого , 2- ге місце отримала команда НВК№48. Переможцями турніру «Шкіряний м’яч-2019» та володарями Перехідного кубка стала  -  команда ЗОШ52, нагадаємо що й минулого року ця збірна команда виборола кубок переможця. Кращим захисником турніру визнаний – Грабенко Назар(ЗОШ№32), кращим нападником – Пуляєв Данило (ЗОШ№52), кращим воротарем – Волков Артур (НВК№48).

Голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислав Кондратов та депутат Дніпровської районної у м. Херсоні ради Олег Баркаренко нагородили переможців ексклюзивними фірмовими дипломами турніру, медалями та вручили перехідний кубок переможцям. Для подальшого удосконалення футбольної майстерності всі команди отримали футбольні м’ячі. Подяки за активну участь у підготовці та проведенні шкільних спортивних заходів району, відповідальне та справедливе суддівство та з нагоди 241-ї річниці заснування міста Херсона отримали вчитель фізичної культури ЗОШ№52 Сергій Бондаренко та вчитель фізичної культури НВК№48 Едуард Тонконог.

 Присутні на матчі начальник відділу персоналу Херсонського прикордонного загону Володимир Різник та начальник фізичної підготовки і спорту відділу підготовки персоналу Херсонського прикордонного загону Микола Бернацький нагородили грамотами золотих,срібних та бронзових призерів.

  Виконавчий комітет висловлює щиру вдячність начальникові управління освіти Херсонської міської ради Юрію Ніконову, керівнику стадіону «Майстер – С» Володимиру Маляренку, телерадіокомпанії ВТВ плюс, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району, вчителям фізичної культури, суддям, медичним сестрам, які з турботою супроводжували  матчі, усім дітям і батькам  за співпрацю у реалізації цього та інших соціально спрямованих проектів виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради!

Прес-служба виконавчого комітету

 Дніпровської районної у м. Херсоні ради