Меню сайту

Воєнка святкує День народження міста!

Зображення: 
Воєнка святкує День народження міста!

 День міста - це свято кожного з нас! З нагоди 241-ї річниці заснування міста Херсона, за ініціативою мешканців мікрорайону «Воєнка» та виконавчого комітету Дніпровської районної у м.Херсоні ради  відбулося справжнє народне свято за участю мешканців Воєнки, талановитих вихованців Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради: вокально-естрадної студії «Дебют» та ансамблю народного танцю «Калиновий світ»,які своїми виступами подарували усім присутнім гарний настрій , посмішки  та радість. Завітала на свято, привітала та подарувала концерт Народна артистка України Олена Галл-Савальська. Незмінним гостем свята є депутат Херсонської міської ради Артем Кияновський, за підтримки якого у секторі приватної забудови зроблено багато корисних справ.

 У рамках проведення підготовки до Дня міста  пройшов конкурс-огляд на «Краще подвір’я кварталу», серед 21 органу самоорганізації населення (квартальних комітетів) району. Привітав переможців,  подякував за небайдуже ставлення, кропітку працю на благо нашого міста та вручив  аншлаг «Будинок відповідального власника» голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислав Кондратов .

Цього року, за підсумками конкурсу-огляду «Краще подвір’я кварталу», переможцями стали :

- квартальний комітет № 2, голова Надія Ядлось, переможець конкурсу В’ячеслав Поляков;

- квартальний комітет № 3, голова Анна Богданова, переможець конкурсу Олена Бородавка;

- квартальний комітет №4, голова Світлана Кульман, переможець конкурсу Євген Середа;

- квартальний комітет №1, голова Валентина Чухрай, переможець конкурсу Микола Горбатенко;

- квартальний комітет №5, голова Катерина Лисенко, переможець Юрій Дехтярь.

Після урочистої частини жителі самостійно провели та визначили переможців у номінаціях «Талант кварталу» та «Смачна випічка». Дуже приємно бачити, як люди різного віку своїми працьовитими руками створюють затишок та гарний екстер’єр своїх домівок. У співпраці саме з такими, «відповідальними власниками»,  виконавчий комітет Дніпровської районної у місті ради успішно реалізовує соціальні проекти, створює благоустрій району, виховує справжніх господарів свого міста.

 

 

 

Прес-служба виконавчого комітету  

Дніпровської районної у м. Херсоні ради