Меню сайту

Допомога прийшла вчасно!..

Зображення: 
Допомога прийшла вчасно!..

       Поточний тиждень розпочався в службі у справах дітей Дніпровської районної ради з форс-мажору:   у віддаленому від міської частини селищі сталося домашнє насильство по відношенню до матері трьох  дітей 2013, 2015 і 2017 років народження, серед постраждалих від «палкої любові» батька були і малюки… До служби у справах дітей звернулися з Кризового центру допомоги постраждалим від домашнього насильства – заклад переповнений , місця для жінки з трьома дітьми немає, треба допомогти у влаштуванні постраждалих на два тижні…

       Завдяки постійній співпраці органу опіки та піклування з КНП «Міська клінічна лікарня ім. О. Лучанського» спеціалісти служби у справах дітей домовились про влаштування родини на цей термін до стаціонарного дитячого відділення  лікарні, оскільки після медичного огляду виникла інша проблема: діти хворі, терміново потрібні недешеві ліки ,грошей на які мати не має. Районна цільова галузева програма «Діти» на 2019 рік складає 50 тисяч грівень, 70 % кошторису якої вже витрачено на оздоровлення дітей, які опинилися у складних життєвих  обставинах , крім того, такого роду витрати   нею не передбачені. Прийшлося знов згадати про партнерів з соціально відповідального бізнесу і перше звернення голови районної ради Владислава Кондратова стало результативним – відгукнулася Громадська платформа Юрія Рожкова «Добро переможе»! Протягом двох годин необхідні дітям ліки за наданим лікарнею переліком були придбані  і доставлені у лікарню.

      Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради, орган опіки та піклування, щиро вдячний за оперативне вирішення проблеми завідувачці стаціонарного відділення   КНП «Міська клінічна лікарня   ім. О. Лучанського» пані Тетяні Ткачук, пану Юрію Рожкову і менеджерці Громадської платформи «Добро переможе» пані  Юлії.      

     Добро справді переможе, якщо діяти спільно, не шукаючи виправдань неможливості вирішення проблем, а знаходячи надійних партнерів у спільній   справі протистояння життєвим негараздам, захищаючи слабих і знедолених!