Меню сайту

Дорогі ветерани, херсонці!

Зображення: 
Дорогі ветерани, херсонці!

 Від апарату та депутатського корпусу Дніпровської районної у місті Херсоні ради прийміть щирі вітання з Днем партизанської слави!

Відзначення цього свята є державним визнанням неоцінимого внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

У цей день ми вшановуємо подвиг партизанів та підпільників у часи Другої світової війни, на роки якої випали найважчі та найжорстокіші випробування долі нашого народу. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. Серед них були і наші земляки, славетні сини та доньки Херсонщини- справжні герої, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право на свободу, врятували нашу країну від нацизму.

Низько вклоняємося перед пам’яттю тих, хто пішов у вічність, та висловлюємо щиру вдячнсть ветеранам , що поряд з нами, за подвиг, самовіддану працю у повоєнні роки, за розуміння, підтримку й мудрі поради!

Саме в цей день  ми вкотре розуміємо справжню ціну свободи і миру,  щиро бажаємо усім єдності, сили та стійкості заради мирного і вільного сьогодення і майбутнього наших прийдешніх поколінь!

 

Голова районної ради                                                    Владислав КОНДРАТОВ