Меню сайту

Робоча нарада з питань цивільного захисту

Зображення: 
Робоча нарада з питань цивільного захисту

 26 вересня у виконавчому комітеті Дніпровської районної ради відбулась робоча нарада з фахівцями з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання району. З метою забезпечення належної підготовки до осінньо-зимового періоду 2019/20 року та оперативного реагування на події і надзвичайні ситуації, головний спеціаліст з питань цивільного захисту виконкому Юлія Лесків звернула увагу присутніх на необхідність приведення  закладів освіти, охорони здоров'я, відпочинку, підприємств,установ,організацій до належного протипожежного стану. У ході наради обговорено низку  питань :

1.  Стан готовності захисних споруд цивільного захисту Дніпровського району м. Херсона до використання за призначенням.

2. Забезпечення населення району засобами індивідуального захисту.

3. Організація роботи з функціонального та практичного навчання осіб керівного складу та фахівців підприємств, установ і організацій Дніпровського району м. Херсона, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту.

4. Готовність об’єктових спеціалізованих служб цивільного захисту, об’єктових формувань цивільного захисту, органів з евакуації суб’єктів господарювання району, селищних рад до проведення заходів з евакуації.

5. Стан готовності сил та засобів об’єктових, територіальних спеціалізованих служб, формувань цивільного захисту Дніпровського району  м. Херсона, мобільних оперативних груп підприємств, установ, організацій району з реагування на надзвичайні ситуації осіньо – зимового періоду 2019/2020 року.

6. Посилення пожежної та техногенної безпеки в осіньо – зимовий період 2019/2020років.

7.Правила безпеки систем газопостачання.

         Підводячи підсумки наради, Юлія Лесків звернулася до фахівців з проханням скласти розрахунок сил і засобів об’єктових служб цивільного захисту, які можуть бути задіяні до реагування в районі на випадок погіршення погодних умов, визначити їх готовність до дій в умовах осіньо-зимового періоду 2019/20 року.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради