Будинки відповідальних власників (ОСББ) активно готуються до початку опалювального сезону 2019-2020

Зображення: 
Будинки відповідальних власників (ОСББ)  активно готуються  до початку опалювального сезону 2019-2020

 11 жовтня у виконавчому комітеті Дніпровської райради відбулась нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо початку опалювального сезону.

Проводив нараду голова районної ради Владислав Кондратов за участю начальника теплових мереж АТ «Херсонська ТЕЦ» Валерія Довганіча, заступника головного інженера  виробничотехнічного відділу АТ «Херсонська ТЕЦ» Тетяни Попцевої, заступника начальника абонентської служби ТЕЦ Олени Кузьміної. Стосовно головного питання наради щодо стану підготовки будинків ОСББ Дніпровського району до осінньо-зимового опалювального періоду 2019-2020 років  докладно інформували представники теплопостачальної організації. Під час обговорення отриманої інформації обговорювалися питання, які виникають при підготовці житлових будинків до опалювального сезону, а також щодо отримання актів готовності . Запрошені до участі у нараді керівники ТЕЦ  відповіли на запитання керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо проблем, пов’язаних з теплопостачанням та гарячим водопостачанням.

За результатами первинного обстеження 126 будинків  ОСББ з централізованим опаленням : 68% мають акти готовності до опалювального сезону та 12 % надали ТЕЦ гарантійні листи готовності. Подача теплової енергії до житлових будинків у місті розпочнеться в установленому порядку із урахуванням температури повітря, яка має опуститися до позначки +8 градусів за Цельсієм і нижче, і триматися на такому рівні щонайменше протягом трьох днів. Тож, поки погода тішить останнім сонячним теплом, насолоджуємось золотою осінню але  ретельно готуємось до  кліматичних примх херсонської зими!

 

Прес-служба виконавчого комітету

 Дніпровської районної у м. Херсоні ради