Шкільний турнір «DNIPRO BALL-2019»: лідер змінився

Зображення: 
Шкільний турнір «DNIPRO BALL-2019»: лідер змінився

 22 жовтня  у спортивній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 відбулися фінальні ігри волейбольного турніру серед збірних шкільних команд Дніпровського району. Від організаторів змагань – виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради - привітали фіналістів з побажаннями спортивної вдачі  заступник голови районної ради Сергій Ярощук, депутат Дніпровської районної ради Олег Баркаренко разом із приймаючою стороною - директором школи Юлією Ланкіною.

З  семи збірних команд, які взяли участь у турнірі, у фінал вийшли чотири: за перехідний  Кубок переможця змагалися команди загальноосвітніх навчальних закладів № № 32,36, 37 та 52. Аби захистити честь своїх навчальних закладів і здобути омріяну перемогу, учні докладали максимум зусиль. Здаватись і поступатись спортивним противникам не збиралась жодна з команд, тому на спортмайданчику вирували справжні пристрасті – азарт, розчарування, нестримна радість від набутих очок, у супроводі дуже гучної підтримки  відданих вболівальників!

Найзапеклішою була «битва титанів» - команд шкіл №№ 37 та 36 - за перемогу: після  2-х таймів гри кожна команда мала на рахунку по 25 очок, тому судді вирішили дозволити третій тайм, у якому з невеликим відривом перемогу здобули волейболісти загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №36.

За підсумком ігор: ІІІ місце  здобула команда переможців попередніх двох турнірів, спеціалізованої школи № 52, ІІ місце  посіла збірна команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37, яка виявила високу майстерність під час усіх турнірних змагань і реально претендувала на перемогу, І місце у турнірі та Кубок Переможця виборола команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36. Всі переможці нагороджені медалями відповідного ґатунку, отримали спеціальні ексклюзивні дипломи  організаторів турніру, а також якісні волейбольні м’ячі для подальшого вдосконалення спортивної майстерності. Дипломами та пам’ятними статуетками також відзначені: кращий гравець серед дівчат   Ганна Базилевська (школа №36), кращий гравець серед хлопців Іван Ріпешко  (школа №37). Неочікуваним сюрпризом для учениці 4 – б класу  школи  №32 Софійки Латій став Диплом наймолодшої учасниці турніру!

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність за плідну співпрацю в організації та проведенні турніру: директорці ЗНЗ№ 36 пані Юлії Ланкіній, директорці НВК № 48 пані Олені Кірцхалія  за надання  можливості провести турнір у спортивних залах цих закладів, заступниці медичного директора з надання первинної допомоги (педіатрії) КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О. Лучанського»  пані Ірині Таран за забезпечення медичного супроводу змагань, а також телерадіокомпанії «ВТВ плюс» за постійну інформаційну підтримку розвитку дитячого спорту у Дніпровському районі. Слова особливої вдячності ми адресуємо пану Олегу Баркаренку за розуміння важливості розвитку дитячих ігрових видів спорту та його багаторічну дієву підтримку, адміністраціям та викладачам фізичної культури ЗОШ №№13,32,36,37,39,52 та НВК №48 за активну участь у волейбольному турнірі «DNIPRO BALL – 2019», небайдуже ставлення до своєї справи та спортивне виховання учнівської молоді!

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради