«Замінування» попереджено!

Зображення: 
«Замінування» попереджено!

 «Дії особового складу медичного коледжу в умовах загрози мінування навчального закладу» - така тема тренування у Херсонському базовому медичному коледжі, яке відбулося зранку 24 жовтня за участі спеціалістів сектору з питань цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради. Метою тренування була перевірка готовності формувань цивільного захисту до дій за призначенням, набуття та вдосконалення практичних навиків з евакуації студентів при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій, з проведення аварійно-рятувальних робіт.

Порядок дій керівного складу органів управління, добровільних формувань по здійсненню термінової евакуації особового складу та здобувачів освіти у випадку техногенної аварії, пожеж, терористичного акту, стихійного лиха та їх ліквідації відпрацював з керівниками та педагогами медичного коледжу завідувач сектором цивільного захисту виконавчого комітету, ветеран АТО Андрій Аміржанов.

Під час тренування усі задіяні в ньому продемонстрували злагодженість дій та організаційну взаємодію керівного складу, працівників  формувань цивільного захисту по виконанню завдань за призначенням. «Замінування» попереджено!..

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради