Меню сайту

Традиційний форум дітей-волонтерів Дніпровського району - 2019

Зображення: 
Традиційний форум дітей-волонтерів Дніпровського району - 2019

 В усьому світові 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера - International Volunteer Day. Україна - єдина країна у світі, де цей день відзначається разом із Днем збройних сил  6 грудня, чому є об’єктивне пояснення, бо саме волонтерських рух є надійним партнером наших захисників Вітчизни. 

З нагоди міжнародного Дня волонтера на форум волонтерів Дніпровського району, що проходив у дитячому кафе-клубі  «Золотий ключик», зібрались юні активісти волонтерського руху загальноосвітніх шкіл району. Організаторами та ініціаторами свята вже не перший рік є служба у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради та клуб «Лідер» Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 Привітали та подякували дітям за їх щирі серця, за небайдужість та відданість нелегкій волонтерській справі заступник голови районної ради Анатолій Толокнов та начальник служби у справах дітей Лілія Лісовик. Усі діти гарно попрацювали в цьому році, брали активну участь у соціальних проектах, організовували акції зі збору іграшок та одягу для дітей, що опинились у складних життєвих обставинах, дітей - сиріт, інших соціально незахищених категорій. Найактивніших, а саме: волонтерський актив шкіл №№ 53, 38, 52 та НВК №48 нагородили почесними Дипломами Дніпровської районної у мiсті ради «Волонтер року – 2019».  За підсумком волонтерської діяльності Подяки отримали школи №43,12,18,37,39,50,36,35,13,32,40,21 та НВК №7.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради