Меню сайту

Діти – дітям у День Святого Миколая подарували свято

Зображення: 
Діти – дітям у  День Святого Миколая подарували свято

 Сьогодні день Святого Миколая  і всі малюки добре знають - саме з нього розпочинаються казкові новорічні і різдвяні дива. Ранок 19 грудня у Дніпровському районі приніс багато радощів і тепла тим, кому його не вистачає – дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах та дітям - сиротам.

     Служба у справах дітей Дніпровської районної у місті ради завжди з радістю приймає допомогу від  тих, хто хоче підтримати, допомогти та зробити добру справу для дітей, що знаходяться у сфері впливу органу опіки та піклування. Вже декілька років поспіль директорка навчально-виховного комплексу №7 пані Інна Поперечнюк разом із вихованцями цього добре відомого у місті закладу з доброю турботою зустрічає дітлахів у своїй теплій «домівці».

     Запрошені до участі у святковому ранку спеціалісти Служби у справах дітей Віта Маляренко та Анастасія Лебідь разом із директоркою НВК привітали дітей зі святом з побажаннями вірити у дива і вони обов’язково здійсняться! Святкова вистава, пісні, танці  - дарунком гостям була ціла художня програма від вихованців НВК№7 і звичайно ж, усі з нетерпінням чекали появи Святого Миколая! Від нього , разом із побажаннями здоров’я, успіхів у навчанні, чемності і відповідальності, 15 малюків  з соціальних категорій отримали солодкі подарунки, придбані за кошти педагогічного та батьківського колективу цього закладу.

    Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради, орган опіки та піклування, щиро вдячний пані Інні Поперечнюк, педагогам, вихованцям навчально-виховного комплексу №7 та їхнім батькам за виявлену гостинність, тепло та створення святкового настрою усім учасникам  цього передноворічного ранку!

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради