Меню сайту

У Дніпровському районі розпочали святкування Міжнародного Жіночого Дня - вітали активісток ветерансько - волонтерського руху!

Зображення: 
У Дніпровському районі  розпочали святкування Міжнародного Жіночого Дня - вітали активісток ветерансько - волонтерського руху!

 5 березня, напередодні Свята жіночої солідарності, у малій залі Дніпровської районної у м. Херсоні ради вітали активісток ветерансько-волонтерського руху. Привітати жінок завітав заступник голови районної ради Анатолій ТОЛОКНОВ зі словами вдячності за активну участь у соціальному і культурному житті району та побажаннями міцного здоров’я , гарного весняного настрою, оптимізму і  незгасимої життєвої енергії!

 З теплими та добрими словами вдячності за спільну волонтерську працю звернулась до своїх колежанок голова Дніпровської районної ради ветеранів Леонтіна Іванова. За чаюванням та солодощами, у дружньому колі усі раділи весні і святу, що наближається, та підспівували чарівному тріо дівчат - вихованок ЗНЗ№36, які своєю щирою творчістю створили справжню атмосферу  родинного свята.

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради