Меню сайту

Дорогі жінки!

Зображення: 
Дорогі жінки!

 Щиро вітаю вас з  Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

З давніх  давен більша і прекрасна частина людства була, є і залишиться на віки символом життя, його постійного оновлення  і прогресу. Гідно поєднуючи  природне покликання бути Берегинею, Матір'ю, Коханою, у наш час жінки беруть активну участь  у державному та політичному житті країни, її економічному та соціальному зростанні, реформуванні усіх сфер суспільного життя.

У шкільних класах і  студентських аудиторіях, на виробництві і  в мистецьких майстернях, на бойових позиціях Сходу, в медицині та наукових лабораторіях, на державній службі та у місцевому самоврядуванні, у сфері послуг, в аграрному секторі , у громадських ініціативах і на спортивних дистанціях,  на чолі новостворених об’єднаних територіальних громад, потужних компаній та соціальних проектів – ви, жінки, прямуєте життям поряд з чоловіками надійними партнерками і соратницями, зміцнюючи  своєю вірою, надихаючи своєю рішучістю й сміливістю, зцілюючи турботою та сімейним затишком, вселяючи впевненість невтомною підтримкою і турботою!

Будьте наполегливими і успішними у здійсненні своїх найамбітніших планів і мрій! Будьте щасливими у коханні, праці, святому материнстві! Нехай з весною у ваші домівки увійдуть душевне тепло і ніжність, вдячність , мир і добробут, розуміння і взаємопідтримка!

       Зі Святом Вас, шановні херсонки, і всю херсонську громаду!

 

         Владислав Кондратов