Меню сайту

Навички цивільного захисту - молоді

Зображення: 
Навички цивільного захисту - молоді

 Сектором з питань цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради постійно надається  консультаційно-методична допомога підприємствам, установам, організаціям району щодо вирішення завдань цивільного захисту.

5 березня 2020 року  спеціалісти з питань цивільного захисту виконкому Юлія Лесків та Євгенія Манько відвідали ДНЗ « Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» з метою надання методичної допомоги відповідальному за постановку цивільного захисту у закладі: відбулося консультування щодо нормативних документів  з питань цивільного захисту, схем оповіщення, коригування планів реагування та евакуації ДНЗ     "Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну".

           Під час зустрічі зі студентами та педагогами спеціалісти виконавчого комітету ще раз звернули увагу на необхідність знання та дотримання правил пожежної безпеки та обов’язкове забезпечення заходів протипожежного стану, підкресливши категоричну заборону захаращення шляхів евакуації будь-якими матеріалами чи предметами та необхідність відпрацювати з обслуговуючим персоналом і молоддю практичні дії за планом евакуації на випадок виникнення пожежі.

 

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради