Меню сайту

«Сидіть вдома!» - допомога надходить вчасно

 Протягом трьох перших днів квітня біля 200 осіб, які мешкають у Дніпровському районі і перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення, службі у справах дітей, на обслуговуванні Територіального Центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) одиноких непрацездатних громадян , отримали продуктові набори  від представників соціально відповідального бізнесу та громадських організацій. Налагоджений виконавчим комітетом Дніпровської районної                у місті ради алгоритм комунікації з активом ОСББ і органів самоорганізації населення - квартальних комітетів, демонструє його ефективність: забезпечує вирішення організаційних питань з дотриманням вимог карантинних заходів щодо доставки  продуктів харчування, необхідних для тривалого перебування вдома літніх одиноких громадян, осіб з інвалідністю, сімей у складних життєвих обставинах.

    Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради щиро вдячний  керівникам мережи магазинів АТБ, депутату Херсонської міської ради пані Оксані МАТУСЕВИЧ, Херсонському благодійному Фонду «Мій дім» за соціальну відповідальність та підтримку заходів органу місцевого самоврядування, спрямованих на попередження розповсюдження в районі і місті небезпечної хвороби. Співпраця з соціально відповідальним бізнесом продовжується!

 

 

  Окремі слова вдячності  керівництва, спеціалістів соціальних служб Дніпровської районної у місті ради пані Тетяні ЩЕРБИНІ (ФОП ЩЕРБИНА) – милій жінці-підприємцю, мамі 4-ох дітей, з працьовитими руками і чуйним серцем, яка у наш нелегкий час, відчуваючи свою громадську відповідальність і розуміння необхідності зберегти робочі місця для жінок, які працюють поряд з нею, запровадила пошив якісних і доступних по ціні захисних масок. Дякуємо пані ТЕТЯНІ за допомогу у вирішенні проблеми забезпечення засобами особистого захисту усіх спеціалістів, які працюють безпосередньо у громаді і з громадою!

 

Прес-служба виконвчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради