Меню сайту

В районі проходить призов на строкову військову службу

Зображення: 
В районі проходить призов на строкову військову службу

  Відповідно до Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13/2020 (зі змінами від 23.03.2020№ 103/2020) «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році»розпочато роботу з опрацювання та вручення повісток призовникам - мешканцям Дніпровського району м. Херсона. Терміни призову громадян на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань перенесено через карантин з квітня-червня на травень-липень (згідно з розпорядженням Херсонського міського голови від 30.03.2020р. № 74-р).

Сектором з питань цивільного захисту виконавчого комітету, за сприяння  відділу з питань життєдіяльності району, на початку червня взято участь у робочих нарадах з головами квартальних комітетів та головами ОСББ щодо організації оповіщення призовників, які зареєстровані на території Дніпровського району. Повторно опрацьовано 604 повістки, які у подальшому будуть вручені призовникам за місцем їх проживання.

З метою підвищення результативності призову на строкову службу до заходів буде залучено працівників Дніпровського ВП ХВП ГУНП у Херсонській області, актив органів самоорганізації населення.