Меню сайту

Шановні херсонці!

Зображення: 
 Шановні херсонці!

      Вітаю вас із загальнонаціональними святами -  Днем Державного прапора та Днем незалежності України!

      Щороку, напередодні відзначення річниці проголошення незалежності української держави, ми вшановуємо одну з головних державних святинь – Державний прапор України – символ боротьби за національні та соціальні права,  вільну працю наших людей від сходу до заходу й з півночі до півдня України.

     24 серпня 1991 року - ця дата втілила у собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Проголошення незалежності стало новою точкою відліку у житті  держави, кожного українця. Наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу. Останні шість років існування незалежної України ми змушені захищати нашу землю, вільне майбутнє наших дітей і онуків зі зброєю у руках.  Саме зараз ми ще більш зрозуміли  справжнє значення і велику ціну незалежності! І тому хочеться побажати, щоб це свято вкотре додало всім нам життєвої енергії, наснаги і впевненості  у  вірності обраного шляху і власних силах! 

     Перед нами, громадянами незалежної України, величезні виклики сучасного світу, які потребують громадянського порозуміння, єднання і відповідальності, ставлять складні завдання.  Нехай кожен з нас почне з власної незалежності: від лінощів і користі, від  впливу чужої лукавої думки і відвертої неправди! Вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди і негаразди, бо  НАМ ТУТ ЖИТИ!

    Святкуючи ці свята разом з вами, з колегами і родиною, зичу всім міцного здоров'я, успішного  втілення усіх планів і мрій, добробуту і миру кожній оселі!

 

Голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради       

            Владислав КОНДРАТОВ