Меню сайту

Фінал турніру «Шкіряний м’яч-2020» визначив переможців

Зображення: 
Фінал  турніру «Шкіряний м’яч-2020» визначив переможців

 17 вересня, незважаючи на внесення певних коректив через карантинні заходи щодо протидії розповсюдженню вірусу Covid – 19, що вплинуло на кількість команд-учасників, на стадіоні «Майстер-С» , що у  смт. Антонівка, згідно із районною цільовою програмою «Діти» Дніпровської районної у м. Херсоні ради, відбувся фінал ювілейного 15-го турніру «Шкіряний м’яч» між командами юних футболістів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району, традиційно присвяченого Дню народження міста Херсон.   15 років тому турнір був запроваджений в районі за ініціативи справжнього сподвижника розвитку дитячих ігрових видів спорту, приватного підприємця Олега БАРКАРЕНКА, який протягом усіх років існування турніру був і є його головним спонсором.

      Переможцем змагань стала команда навчально-виховного комплексу № 48, яка у фінальній грі поборола дворічних володарів  Супер Кубку турніру - команду школи № 52 і отримала Кубок і золоті медалі переможців. Срібло та бронзу турніру вибороли відповідно футболісти шкіл №№32 та 12. Ексклюзивний Диплом учасників фіналу  ювілейного турніру в цьому році отримали юнаки школи № 52.

       Не залишилися поза нагородами і претенденти на краще володіння футбольною технікою: Дипломи та пам'ятні статуетки: «Кращий гравець, воротар турніру» отримав Артур ВОЛКОВ   (НВК №48), «Кращий гравець, нападник» - Ілля ПРИХОДЬКО ( школа №32) та Данііл ГАРКОВЕНКО (школа №12), «Кращий гравець, захисник»  - Владислав ДЕМЧУК (школа №52) .

    У церемонії нагородження переможців та учасників фіналу дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч-2020» серед учнів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району взяли участь голова районної ради Владислав Кондратов та його заступник Сергій Ярощук, начальник служби у справах дітей Лілія Лісовик і засновник цього соціально спрямованого заходу Олег БАРКАРЕНКО, якого було відзначено Грамотою Дніпровської районної у місті ради за вагомий внесок у розвиток в районі та дієву підтримку дитячого футболу, інших ігрових видів спорту – всі вони привітали дітлахів зі справжнім святом спортивної майстерності, побажавши й надалі йти по життю загартованою спортом, впевненою ходою сильних і мужніх людей!

        Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради , служба у справах дітей висловлюють щиру вдячність всім, хто долучився до організації і проведення футбольного турніру: дітям і їхнім батькам, засновникові турніру -приватному підприємцеві, депутату Дніпровської районної у м. Херсоні ради VII скликання Олегу БАРКАРЕНКУ, начальникові управління освіти Херсонської міської ради Юрію Ніконову, директорам та викладачам фізичної культури навчальних закладів 12,13,32,35,36,37,38,48,52,53,директорові стадіону «Майстер-С» Володимиру МАЛЯРЕНКУ,  суддям Едуарду ТОНКОНОГУ і  Павлу МИРОНЕНКУ  з побажаннями усіляких гараздів та святкового настрою у День народження рідного міста Херсона!

Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради