Меню сайту

Дорогі херсонці!

Зображення: 
Дорогі  херсонці!

 Прийміть найщиріші вітання із 242-ою річницею заснування Херсона!  День народження – завжди свято єднання , бо  саме в такі моменти ми відчуваємо у своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину,сповнюємося почуттям єдиної родини.  

      Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, парки і сквери, храми і дитячі майданчики, синь Дніпра, історичне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, зберігав  традиції, боронив від ворогів  та розбудовував. Усі досягнення, якими багатий Херсон, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, будуємо, лікуємо і навчаємо, закохуємось, народжуємо і виховуємо маленьких херсонців. Саме разом ми єдина і велика сім’я, якій прийщла пора закотити рукава задля  повернення Херсону минулої слави жемчужини Таврійського краю, спрямувавши спільні зусилля на створення  зручних й комфортних умов для свого життя, життя майбутніх поколінь. 

      Дякую всім, хто долучився  до починань і проєктів, спрямованих на розвиток та благоустрій Дніпровського району, всього Херсону задля покращення добробуту його жителів. Нехай нас завжди об’єднує небайдужість до долі  рідного міста заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків і дідів!

       Від щирого серця вітаю всіх херсонців і зичу  нашому місту динамічного розвитку і процвітання , а усім мешканцям - міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі і миру!

 

Голова Дніпровської районної

у м. Херсоні ради                                                                     Владислав КОНДРАТОВ