День ветерана у колі подруг і колежанок

Зображення: 
День ветерана у колі подруг і колежанок

      Перший день жовтня розпочався святково для  ветеранів Дніпровського району: у рамках цільової галузевої Програми «Ветеран» відбулася зустріч подруг і колежанок поважного віку, присвячена Міжнародному Дню громадян похилого віку і Дню ветерана.

   У невимушеній обстановці  затишного кафе  урочисто вбрані ветерани згадували свою молодість, розповідали про своїх дітей і онуків, співали улюблені пісні, читали свої вірші…

     Голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислав КОНДРАТОВ у своєму привітанні висловив вдячність усім присутнім за їхню самовіддану працю, великий внесок у становлення та розвиток міста Херсона, його підприємств, закладів освіти і охорони здоров’я, соціальної сфери, культури. За багаторічну плідну співпрацю з органом місцевого самоврядування та радою ветеранів Дніпровського району, активну участь у реалізації соціальних проєктів у сфері соціального захисту, підтримки людей поважного віку та розвиток ветеранського і молодіжного волонтерських рухів Грамотою Дніпровської районної у місті ради відзначено ЧУЛКОВУ Людмилу Михайлівну, яка тривалий час очолювала районну організацію Червоного Хреста. Голова районної ради ветеранів Олена ІВАНОВА привітала своїх колежанок зі святом з побажаннями міцного здоров’я і усіляких життєвих гараздів. 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради