Шановні херсонці!

Зображення: 
Шановні    херсонці!

 Щиро вітаю вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та з нагоди Дня Українського козацтва і Дня захисника України!

З часів Хрещення Київської Русі і до наших днів Пресвята Богородиця вважається покровителькою не лише війська козацького а й усього народу України. Цій традиції ми вірні й нині,  як вірні духу відваги і відданості нашій державі, що передали нам у спадок наші прадіди. Сьогодні під Покровом Богородиці ми будуємо європейську  країну, боремося за єдність і мир, утвердження у цивілізованому світі.

        День захисника України має особливе значення – воно нагадує про обов’язок і важливе призначення кожного Громадянина: служити своїй Вітчизні, берегти мир і злагоду у суспільстві, на українській землі. Сьогодні на передньому краї цього Служіння не лише професійні військові, але і добровольці, громадські активісти, волонтери – УКРАЇНЦІ різних національностей, різних професій, сиві ветерани і молодь, бо на нашу землю, у наші домівки знов прийшла біда…

         Від усього серця бажаю всім захисникам України, щоб кожен з вас відчував заступництво Божої Матері, щоб не полишали вас відвага, мужність і віра у перемогу, щоб міцне здоров’я і наснага надавали можливість виконувати свій обов’язок чесно і впевнено! Добра вам, любові і поваги, відданості справі,  добробуту і злагоди у ваших родинах!

 

           Голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради         

                                                                                      Владислав КОНДРАТОВ