Меню сайту

Двомісячнік завершено, благоустрій продовжується

Зображення: 
Двомісячнік завершено, благоустрій продовжується

 До об’явленого на початку жовтня  за розпорядженням Херсонського міського голови від 05.10.2020 двомісячнику благоустрою на території міста Херсона  долучилися підприємства,  організації, учбові заклади, органи самоорганізації населення  Дніпровського району.

Протягом Двомісячнику організовано вивезення стихійних сміттєзвалищ на суму 37 545 грн. На території приватного сектору, а саме на кварталах №№2, 3, 13,15,  ініційовані головами квартальних комітетів та за участю мешканців, проведені низка заходів з благоустрою, підсумком яких стала ліквідація стихійних сміттєзвалищ на розі вулиць Героїв Крут та Ладичука і вздовж вул. 1-ї  Текстильної. Приведені до належного санітарного стану та умов дитячої безпеки ігрові майданчики на території кварталів  №№ 2,13,19.

Протягом проведення двомісячника житлово-комунальним організаціям району видано 100 талонів на безкоштовне захоронення листя  та гілля на міському полігоні. Підприємствами, організаціями, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та мешканцями приватного сектору району продовжується упорядкування прилеглих територій, здійснюється підготовка до зимової негоди.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради