Меню сайту

Спільно врятували малечу

Зображення: 
Спільно врятували малечу

       

18 листопада, під час  спільного рейду спеціалістів служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради разом із працівниками патрульної поліції та ювінальної  превенції, центру соцальних служб для сім'ї, дітей та молоді Херсонської міської  ради , за однією з адрес, до якої було заплановано відвідини через повідомлення  сусідів про небезпеку дитині, сталася справжня драма, яка потребувала високих професійних і моральних якостей її учасників.

        Більше 2,5 годин спеціалісти служби у справах дітей, центру соціальних служб, ювенальні та патрульні поліцейські  вмовляли через височенний паркан жінку – мати дівчинки 3,5 років, яка демонструвала ознаки перебування під дією алкоголю або наркотичних речовин і поводила себе дуже агресивно, дозволити увійти до будинку, щоб освідчитись щодо фізичного і морального стану маленької дитини. Коли ж визволити дитину таки вдалося, всі учасники драми побачили брудну, ледве одягнену, у вологих від переляку штанцях кроху, яка сміливо пішла до обіймів зовсім незнайомих людей… На запитання  - чи їла вона щось сьогодні? (по факту о 16.30), назвала жувальну гумку, яку дала мама…

       За розпорядженням голови районної ради Владислава Кондратова, враховуючи очевидну загрозу здоров'ю і життю малечі, її було вилучено з родини і влаштовано до дитячого закладу охорони здоров'я. Зранку, 19 листопада, лікарі  інформували службу у справах дітей щодо стану здоров'я дитини: доглянута, переодягнена, нагодована, здійснений необхідний медичний огляд, продовжуються заходи відповідно до лікарського протоколу. Спеціалісти служби у справах дітей протягом дня спілкувалася з рідними цієї сім'ї, яких виявилося немало. Згідно з вимогами чинного законодавства розпочато процедуру вирішення подальшої долі дівчинки та її матері, що потребує  певного часу та спільних зусиль органу опіки та пілування з іншими структурами державних органів, громадськістю.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради