Меню сайту

Шановні херсонціі!

Зображення: 
Шановні херсонціі!

 21 листопада, разом із усією  Україною, ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Впевнений, що для кожного херсонця це не просто слова – це символ волелюбної, нескореної нації, який потрібно захищати, відстоювати будь-якою ціною!

      Протягом своєї багатовікової історії наш народ неодноразово опинявся перед вибором:  захищати свою гідність і свободу великою ціною людських життів і доль або відмовитися від них заради уявних стабільності і комфорту . Українці завжди обирали перший шлях…

   Саме тому для кожного з нас, громадян сучасної України, яка знов виборює своє право на свободу і гідність, цей  День має особливе значення,  нагадуючи  про тих, хто вийшов на Майдан у листопаді 2013-го, хто загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, здобуваючи  нашу, наших дітей, майбутніх нащадків  свободу від зазіхань сусіда - агресора, відстоюючи єдність українського народу. Згадаємо наших херсонців, що віддали своє життя, захищаючи кожного з нас, долаючи Зло, яке хоче знищити нашу державу, зтерти з мапи світу вільну Європейську Україну.   Пам'ятаючи і вшановуючи їхню жертовність, мусимо розуміти, що таку Україну будує кожен з нас своїми вчинками, своєю чесною працею і своєю системою цінностей.

     З Днем Гідності та Свободи, шановні херсонці! Слава Україні!

 

Голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради                                                   Владислав КОНДРАТОВ