Меню сайту

Відбулася планова апаратна нарада

 12 січня, відповідно до плану роботи виконавчого комітету Дніпровської  районної у місті Херсоні ради, інших виконавчих органів, голова районної ради Анатолій Толокнов провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів, посадовими особами та службовцями  виконавчого комітету ради.

     За традицією, на початку наради  голова районної ради довів до присутніх зведену інформацію про стан справ у комунальній сфері району, щодо криміногенної ситуації та надзвичайних ситуацій за минулий тиждень, подякував відділу з питань життєдіяльності району з приводу розпочатих заходів у приватному секторі за підтримки голів квартальних комітетів щодо з’ясування кількості поголів’я свійської птиці у подвір’ях, що пов’язані із загрозою розповсюдження пташиного грипу.

     Далі  Анатолій Толокнов окреслив завдання кожного виконавчого органу на наступний тиждень, наголосивши на першочерговості підготовки і проведення 13 січня засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету та позачергової сесії районної ради, 15 січня - першого засідання у новому складі виконавчого комітету районної ради VIII скликання.

    Були надані відповідні доручення посадовим особам, пов’язані з цими та іншими плановими заходами, в тому числі щодо оновлення паспорту району, інформаційної складової вебсайту районної ради та інших інформаційних носіїв тощо.

     Разом із обговоренням робочих питань, голова районної ради ще раз наголосив на безумовному дотриманні всіх протиепідемічних та карантинних обмежень, під час проведення публічних заходів та ведення особистого прийому громадян.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради