Меню сайту

Відбувся плановий профілактичний рейд служби у справах дітей

Зображення: 
 Відбувся плановий профілактичний рейд служби у справах дітей

 11.01.2021 службою у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради  здійснено профілактичний рейд до віддалених мікрорайонів.

Відвідано 6 сімей, з них: одна родина,щодо якої повідомлення про факт насилля не підтвердився;

-   дві родини, в яких виховуються діти - учні навчального закладу, інформація щодо конфлікту між якими надійшла до служби у справах дітей 29 грудня минулого року, з метою з’ясування умов проживання та з’ясування факту підтвердження булінгу;

-  чотири родини, щодо яких надійшли тривожні повідомлення від громадян, з метою обстеження умов проживання родини (дітей) та проведення з батьками профілактичних заходів.

Складено п’ять актів обстеження умов проживання.Проведено п’ять профілактичних бесід з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків, вони запрошені до служби у справах дітей для подальшої роботи зі спеціалістами. Продовжуються спільні заходи служби у справах дітей з поліцією та навчальним закладом щодо підтвердження або спростування факту булінгу у дитячому середовищі.

         Продовжується оголошений службою у справах дітей збір гуманітарної допомоги на підтримку 16-річної мами з місячною донькою,яка перебуває у складних життєвих обставинах.

  Небайдужі мешканці Херсону передали для породіллі: підгузки, одяг, ванночку, інші необхідні для догляду за новонародженою дитиною речі, які були доставлені під час рейду. Соціальний супровід цієї сім’ї спеціалістами служби у справах дітей районної ради та Центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Херсонської міської ради продовжується.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради