Меню сайту

Попереджені – означає озброєні

Зображення: 
Попереджені – означає озброєні

 Прогнозоване ускладнення погодних умов по місту Херсону на 13 січня 2021 року фактично почалося з вечора 12 - го: після 20.00 почало сніжити і продовжилося на всю ніч…

12 січня 2021 року  у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбулася термінова оперативна нарада щодо вжиття заходів у зв’язку з ускладненням погодних умов.

  В нараді взяли участь: заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ЯРОЩУК, начальник Дніпровського РВ м. Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області Андрій ПЕТРЕНКО,  завідувач відділом з питань життєдіяльності району Маргарита ЩЕРБАКОВА, т.в.о. завідувача сектором з питань цивільного захисту  виконкому  Юлія ЛЕСКІВ.

         Обговорені питання розчистки від снігу прибудинкових територій, пішохідних доріжок, посипання пісково-соляними сумішами небезпечних ділянок доріг, залучення спеціальної техніки для надання допомоги громадянам під час снігових заметів. Уточнений розрахунок сил  та засобів в районі, що можуть залучатися до реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради