Меню сайту

Працюють колегіально-дорадчі органи виконавчих органів районної ради

Зображення: 
Працюють колегіально-дорадчі органи виконавчих органів районної ради

     З початку поточного тижня, після певного затишшя під час Новорічних та Різдвяних свят, відбулися засідання двох з 15-ти колегіально-дорадчих органів, створених виконавчим комітетом Дніпровської районної у місті Херсоні ради з метою залучення депутатів, представників громадських організацій, активістів до вирішення значимих для громади району питань, пов'язаних із виконанням делегованих державою та Херсонською міською радою повноважень.

       На плановому засіданні комісії з питань виплати грошового забезпечення, усіх видів державної соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, яка збирається в управлінні праці та соціального захисту населення щовівторка,  12 січня розглянуто 16 звернень громадян, віднесених до цієї соціальної категорії. Усі звернення задоволені, призначено державну допомогу при народженні дитини і 15 адресних допомог. Протягом минулого, 2020 року, відбулося 46 засідань, розглянуто 615 звернень, 466 громадянам за рішенням комісії надано адресну допомогу.

     На своє перше засідання у новому році 13 січня зібралася комісія з питань захисту прав дитини, до складу якої входять депутати районної ради, громадські активісти, волонтери, відомі у районі і місті лікарі, педагоги, фахівці соціальної сфери. Цей колегіально - дорадчий орган виконавчого комітету ради, на який державою покладені дуже відповідальні повноваження щодо захисту прав кожної конкретної дитини, є дієвим помічником органу опіки та піклування, яким є виконавчий комітет районної ради. На засіданні, разом із питаннями, що потребували термінового вирішення – визначення статусу трьох малолітніх дітей, що посиротіли наприкінці грудня,  та щодо скасування неповнолітньому звільнення від відбування покарання і направлення його до місць позбавлення волі відповідно до вимоги Дніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Херсонській області, були розглянуті звернення, пов'язані з вирішенням особистісних і майнових прав дітей. У скасуванні звільнення від відбування покарання колегіально-дорадчий орган одностайним голосуванням відмовив, неповнолітнього направлено на лікування від наркозалежності. Через певні обмеження і зниженні активності громадян щодо звернень до органу місцевого самоврядування, пов'язані із карантинними заходами, у минулому році відбулося 10 засідань комісії з питань захисту прав дитини, розглянуто 418 питань і звернень, пов'язаних із захистом прав дитини.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради