Меню сайту

Обережно ожеледиця!

Зображення: 
Обережно ожеледиця!

 Сектор з питань цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради нагадує мешканцям, що у період ускладнення погодних умов,  появи ожеледиці потрібно бути дуже обережними. Передусім треба підбирати зручне широке взуття з неслизькою підошвою, бути сконцентрованим і при ходьбі не тримати руки в кишенях, бо скованість збільшує ймовірність падіння. Водночас одяг має бути вільним і легким, не закривати простір перед ногами.

    Застерігаємо пішоходів не ходити під розлогими деревами і триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач. Особливе прохання до водіїв транспорту – обирати помірну швидкість і дотримуватись належної дистанції між транспортними засобами, якщо є можливість – утримуватися від поїздок!

   У зв’язку із складними погодними умовами  застерігаємо працівників підприємств, установ, організацій бути обережними під час пересування територіями, на яких вони працюють. Також нагадуємо керівникам про необхідність виконання запобіжних заходів з метою уникнення травмування людей на слизьких ділянках.

 

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради