Меню сайту

Одностайним голосуванням прийнято звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

Зображення: 
Одностайним голосуванням прийнято звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України

Депутати Дніпровської районної у м. Херсоні, під час проведення пленарного засідання позачергової сесії Дніпровської районної ради  VІІІ скликання 13 січня 2021 року, прийняли звернення  до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та інші житлово-комунальні послуги.

 В країні зберігається важка епідеміологічна ситуація, спричинена вірусом COVID – 19, наслідком якої є поглиблення кризи в економіці, зростання безробіття, значне зниження рівня доходів населення. Платоспроможність родин погіршилася, водночас, ціни на газ та комунальні послуги невпинно ростуть", - йдеться у зверненні.

   Депутати районної у місті  ради, під час обговорення змісту звернення, висловили категоричний протест проти ініційованого Урядом зростання у 2021 році тарифів на електроенергію, природний газ, водопостачання та водовідведення для населення. 

«Звертаємось до Президента України, як Гаранта Конституції, вжити невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електроенергію, природний газ та інші комунальні послуги. Закликаємо Верховну Раду України розглянути можливість введення мораторію на підвищення цін на комунальні послуги для населення. Внести зміни до бюджету України на 2021 рік задля забезпечення повноцінного фінансування житлово-комунальних субсидій  для населення. Звертаємося до Кабінету Міністрів України із закликом переглянути свої рішення щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію для населення»- зазначено у документі.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради