Меню сайту

Шановні херсонці!

Зображення: 
Шановні херсонці!

 Напередодні свята Водохреща  сектор цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради звертає вашу увагу на можливі небажані наслідки для здоров’я та закликає утриматися від купання на несанкціонованих пляжах ( пляж – « ЛІЛЕЯ»), і особливо там, де не перевірене дно.

    Рекомендуємо проводити ритуал Водохреща під пильним наглядом медичних працівників та представників служб порятунку. Ні у якому разі не купайтеся у стані алкогольного сп'яніння, намагайтесь уникнути переохолодження! Бережіть своє здоров’я та життя!

     Навіть у релігійні свята дехто має звичку вживати алкогольні напої, тим більше, серед необізнаних громадян побутує думка, що алкоголь має властивість зігрівати не тільки душу, а й тіло, але саме у стані алкогольного сп’яніння збільшується вірогідність стати жертвою власної необачності.  

    Перед тим, як прийняти рішення зануритися у крижану воду, обов’язково треба проконсультуватися з лікарем щодо стану власного здоров’я. І якщо він виявить протипоказання, то краще утриматися від традиційних купань.

Також усім відвідувачам хрещенської купелі необхідно знати: в ополонці необхідно бути всього кілька секунд – зазвичай не більше трьох, – потім потрібно перевдягнутися у теплий одяг і піти в тепле приміщення або автомобіль, де відразу випити гарячого чаю.

Кожен бажаючий зможе долучитися до таїнства Водохреща і зануритися у Дніпро в традиційних місцях: Гідропарк, набережна у парку Слави та біля   готелю « Фрегат». Там будуть чергувати працівники поліції, рятувальники, лікарі, які у разі необхідності зможуть надати допомогу. Також в цих місцях будуть встановлені палатки для обігріву.

Уникайте великого скупчення людей біля купелі.

Нехай зимові свята залишать по собі лише світлі та теплі спогади! 

 

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради