Меню сайту

Є ще два магістри публічного управління!

Зображення: 
Є ще два магістри публічного управління!

18-19 січня у Херсонському національному технічному університеті відбувся черговий випуск магістрів публічного управління та адміністрування – державних службовці і посадових осіб місцевого самоврядування міста і області.

   Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради плідно співпрацює з кафедрою публічного управління і місцевого самоврядування ХНТУ, яку очолює доктор наук з державного управління, професор Іван Лопушинський, з початку її створення – за 10 років  18 посадових осіб органу місцевого самоврядування підвищили свою професійну кваліфікацію і отримали магістерські дипломи, що дозволило багатьом з них піти далі по службовим щаблям. Ще 8 посадових осіб виконавчого комітету , управління праці та соціального захисту населення районної ради продовжують навчання  на цій кафедрі.

     Вчора ще дві посадові особи виконавчого комітету ради – завідувачка відділом з загальних питань та кадрової роботи Олена МАНЖУЛОВА та головний спеціаліст відділу економічного розвитку, планування та обліку Марина БАЛУДА завершили навчання без відриву від виконання посадових обов’язків і отримали дипломи магістра публічного управління та адміністрування – вітаємо колег з перемогою  над собою і науками  з побажаннями подальших успіхів на службі і у особистому житті!

    Щиро вдячні за науку та постійну підтримку пану Івану ЛОПУШИНСЬКОМУ, усьому колективу викладачів та методистів кафедри! Бажаємо подальших успіхів, розвитку, втілення нових проєктів і, безумовно, міцного здоров’я!

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради