Меню сайту

Шановні херсонці!

Зображення: 
Шановні   херсонці!

       Зимовий цикл улюблених усіма українцями Новорічних та Різдвяних свят завершився, залишивши по собі світло і тепло добра, родинної злагоди та надії на подолання усіх перешкод на складному шляху будування вільної і єдиної України.

      Чи не символічно, що саме по завершенню цих свят, 92 роки тому, відбулась історична подія новітньої історії українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу, на Софіївському майдані був проголошений Акт Злуки.  Ця подія сьогодні відзначається як національне свято -  День Соборності і Свободи.

      Головний урок цього дня, усіх наступних десятиліть - це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. І неважливо де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині, на Півдні чи за Карпатськими горами – ми є українцями, нащадками поколінь, що виборювали волю цієї землі протягом багатьох століть. І сьогодні знов перед нашою державою постали нові виклики: на Сході України відстоюють її єдність і неподільність українські патріоти  ціною власного життя і здоров’я, серед яких багато наших земляків. Світла пам’ять і шана тим, хто віддав своє життя у цьому протистоянні агресору! 

     З нагоди національного свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашого рідного міста, Херсонщини, України!

 

З повагою

Голова Дніпровської районної

у місті Херсоні ради                                                     Анатолій ТОЛОКНОВ