Меню сайту

Гарячі обіди по вівторках та п’ятницях на проспекті Текстильників

Зображення: 
Гарячі обіди по вівторках та п’ятницях на проспекті Текстильників

Дотримуватися одного з головних правил попередження поширення вірусу – регулярної гігієни, самоізоляції, якісного харчування та обізнаності в умовах розповсюдження коронавірусної хвороби  COVID-19 – все це неможливе для осіб без постійного місця проживання, бо немає ні будинку, ні засобів гігієни, ні інших можливостей, що дозволяють спокійно перечекати епідемію. Економічна криза безжально вдарила і по більш успішним по життю херсонцям, всі почали ощадно жити… Деякі організації, що годували людей без постійного місця проживання, одиноких нужденних громадян припинили свою благодійну допомогу через брак ресурсів і карантинні заходи.

З метою упередження випадків переохолодження людей та надання допомоги у разі значного зниження температури, на території Дніпровського  району міста Херсона Херсонським обласним Центром реінтеграції бездомних і звільнених осіб "Надія" щовівторка та щоп’ятниці на проспекті Текстильників організовано гарячі обіди, надається одяг, засоби гігієни  - саме те, що допоможе людям складної життєвої долі.

Валентин ЛАПИЦЬКИЙ – директор Центру, займається проблемою реінтеграції людей у складних життєвих обставинах: допомагає оформити документи, знайти роботу або ж просто годує. Саме з ним та його волонтерами співпрацює сектор з питань цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради