Меню сайту

Депутати від ПП «Нам тут жити» працюють спільно

Зображення: 
Депутати від ПП «Нам тут жити» працюють спільно

 У новій каденції діяльності депутатів місцевих рад, обраних 25 жовтня 2020 року, у практику депутатської роботи впроваджуються нові форми роботи з виборцями. 1 лютого 2021 року у приміщенні Обласного палацу молоді та студентів вперше відбувся спільний прийом виборців депутатами від політичної партії «Нам тут жити»: Херсонської міської ради Павлом  Манченком та Дніпровської районної у місті Херсоні ради Ганною Богдановою . Мешканці  Дніпровського району звернулись до своїх обранців з проблемними питаннями щодо освітлення вулиць та ремонту дорожнього покриття у секторі приватної забудови, ремонту внутрішньо дворових проїздів багатоповерхових будинків. За підсумками прийому виборців депутатами відпрацьовані спільні заходи щодо вирішення зазначених виборцями питань.

Всього прийнято 10 мешканців району.

Депутат Херсонської міської ради Павло Манченко проводить прийом громадян у приміщенні Обласного Палацу молоді та студентів ( площа Тараса  Шевченка, 1, каб.203)  у 1 понеділок місяця з 16.00 до 18.00 та у 3 понеділок місяця - у приміщенні ЗНЗ № 18 ( смт. Антонівка, вул. Херсонська, 83) з 16.00 до 18.00.

Депутат Дніпровської районної у м. Херсоні ради Ганна Богданова проводить прийом громадян щовівторка та щоп’ятниці з 16.00до 18.00 за адресою : м. Херсон, вул. Січових стрільців, 20.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради