Меню сайту

У фельдшерсько-акушерському пункті стало комфортніше

Зображення: 
У фельдшерсько-акушерському пункті стало комфортніше

 Після внесення змін до територіально-адміністративного устрою міста Херсона у серпні 2020 року територія Дніпровського району значно розширилася за рахунок навколишніх селищ міського типу та сіл, на території яких діяли, вирішуючи проблеми мешканців, самостійні органи місцевого самоврядування. Серед насущних питань, пов’язаних із комфортністю життя мешканців віддалених територій , завжди було і  є функціонування фельдшерсько-акушерських пунктів., які, за твердженням людей, є надзвичайно важливими об’єктами.

      Ось і у селищі Сонячному, що на відстані біля 30 км від міської частини, у ФАПі обслуговуються понад 800 мешканців усіх вікових категорій. Тут проходить прийом сімейного лікаря, фельдшера, працює маніпуляційний кабінет, де можна зробити щеплення, кардіограму, зміряти артеріальний тиск тощо.

   Днями, завдяки сталої підтримці Громадської платформи  Юрія Рожкова «Добро переможе», у співпраці з Фундацією «Голландія_- Україна» та Благодійним фондом «Мангуст»  цей фельдшерсько-акушерський пункт умебльований сучасними і комфортними меблями. Зручності вже оцінили бабусі і матусі з дітками Сонячного, тому разом із ними виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює щиру вдячність нашим соціальним партнерам-благодійникам, особисто  пану Юрію Рожкову  за постійну підтримку у сфері соціального захисту  населення Дніпровського району та ініціацію власних соціально спрямованих проєктів.  Добро справді переможе, якщо діяти спільно, не шукаючи виправдань неможливості вирішення проблем, а знаходячи надійних партнерів у спільній   справі протистояння життєвим негараздам.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради