Меню сайту

Консультування фахівців цивільного захисту

Зображення: 
Консультування фахівців цивільного захисту

 Спеціалістами сектору з питань цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради постійно надається консультативно-методична допомога фахівцям з питань цивільного захисту підприємств, установ,організацій району.

04 лютого 2021 року відбулася робоча зустріч т.в.о. завідувача сектором з питань цивільного захисту Юлії ЛЕСКІВ з відповідальним за цивільний захист ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» Миколою ГРИЦУНЯКОМ.

Під час зустрічі надано роз’яснення нормативно-правової та регламентуючої документації  з питань цивільного захисту, військового обліку студентів та викладацького складу, основних понять щодо надзвичайних ситуацій.

Обговорено питання проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, коригування плану реагування на надзвичайні ситуації, оновлення інформаційно-довідкових куточків з питань цивільного захисту, готовності до дій при виникненні надзвичайних ситуацій, запобігання розповсюдженню  коронавірусної інфекції (COVID-19).

Робоча зустріч проведена з дотриманням карантинних вимог.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської

районної у м. Херсоні ради