Меню сайту

ДО УВАГИ ЮНАКІВ ПРИЗОВНОГО ВІКУ

Зображення: 
ДО УВАГИ  ЮНАКІВ  ПРИЗОВНОГО ВІКУ

 У районі відповідно до ч.1 ст. 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», керуючись постановою КМУ «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» від 07.12.2016 №921 та «Положенням про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників та військову службу за контрактом»,розпочато опрацювання та вручення повісток призовникам, які зареєстровані по Дніпровському району м. Херсона.Виконавчий комітет Дніпровської районної у   м. Херсоні ради звертається з проханням до юнаків призовного віку віднестись відповідально та з’явитись до об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату)  для проходження медогляду і подачі документів. Також нагадуємо, що студенти, які навчаються у закладах середньо-спеціальної освіти, вищих навчальних закладах, повинні самостійно надавати довідку про навчання до об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату).

Окрім того, існує можливість отримати спеціалізовану освіту, вступивши до вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів Міністерства оборони України.

Кандидатами для зарахування можуть бути громадяни України, що мають документи державного зразку про повну загальну середню освіту, а саме:

- особи віком від 17 до 21 року, а також ті, яким 17 років виповнюється у рік зарахування на навчання;

- військовослужбовці та військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, віком до 23 років;

- кандидати повинні бути придатними до служби за станом здоров’я;

- мати достатній рівень фізичної підготовки, відсутність судимості.

 Привілеї навчання у вищих військових навчальних закладах:

Безкоштовне навчання, повне державне забезпечення, високий рівень отриманих знань, отримання військової та вищої цивільної освіти, державне забезпечення продовольством, речовим майном, забезпечення безкоштовним проживанням, медичним обслуговуванням на час навчання, 100 % працевлаштування.

Херсонський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки проводить відбір на військову службу за контрактом до Збройних сил України чоловіків, віком від 18 до 60 років, та жінок, віком від 18 до 50 років. На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та не мали судимості, мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту.

Контракт укладається терміном на 3 та 5 років.

100% працевлаштування.

Військовослужбовці, які проходять службу за контрактом, мають пільги відповідно до чинного законодавства:

§  стабільне грошове забезпечення;

§  для вирішення соціально-побутових проблем 1 раз на рік видається матеріальна допомога у розмірі місячного грошового забезпечення;

§  забезпечення військовим житлом;

§  після закінчення військової служби за першим контрактом і укладення наступного надається право на безкоштовне отримання заочної вищої освіти;

§  безкоштовна кваліфікована медична допомога у військових медичних закладів МО України;

§  при переїзді до нового місця служби виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення та 50% на кожного члена сім’ї.

Грошове забезпечення військовослужбовців ЗСУ рядового складу на місяць складає 12000грн.

Одноразова грошова допомога військовослужбовцям після укладення ними першого контракту та при підписанні наступного складає:

§  особам рядового складу (8 розмірів прожиткового мінімуму) – 17512 грн;

§  особам сержантського і старшинського складу (9 розмірів прожиткового мінімуму) – 19701грн;

§  особам офіцерського складу (10 розмірів прожиткового мінімуму) – 21890грн.

Додатково до основного, грошове забезпечення військовослужбовців ЗС України, які знаходяться у районі ООС (операції об’єднаних сил) на місяць складає:

§  на першій лінії зіткнення – 17000грн;

§  на другій лінії зіткнення – 6500грн.

За довідками звертатися: м. Херсон, пров. Йосипа Пачоського, 72 (каб. №26, №44) або за телефонами (0552) 22-98-93, 066-349-8098.