Меню сайту

Просвітницькі заходи служби у справах дітей з проблем насильства

Зображення: 
Просвітницькі заходи служби у справах дітей  з проблем насильства

 18.02.2021 головні спеціалісти з питань захисту прав дітей та профілактичної роботи служби у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради Неллі Маніленко та Віта Маляренко зустрілися зі студентами ІІІ курсу Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії. На зустріч зі студентською молоддю до Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олесі Гончара за темою «Насильство, як соціальна проблема суспільства» їх запросила давній соціальний партнер органу опіки та піклування, керівник проєкту «Я маю право» Алла Берлім.

Під час інтерактивної розмови обговорювалися актуальні проблеми сучасного українського соціуму:

-         запобігання домашньому насильству;

-         надання допомоги та захисту постраждалим особам;

-         ефективне реагування на факти домашнього насильства шляхом взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходиу сфері протидії домашньому насильству;

-         жорстоке поводження з дитиною;

-         загроза життю або здоров’ю дитини;

-         булінг (цькування) стосовно дитини .

Велика кількість запитань, які задавали хлопці і дівчата спеціалістам,

 свідчилипро зацікавленість та актуальність порушених проблем у молодіжній аудиторії: якавідповідальність за скоєння домашнього насильства?, форми та види насильства?, куди можна звернутися за допомогою?, які можнавжити невідкладні дії з приводу будь-якого виду насильства? – далеко не повний перелік питань, заданих студентами.

         Зустріч пройшла на високому емоційному рівні , по закінченню її учасники та організатори дякували спеціалістам служби у справах дітей з побажаннями про подальшу співпрацю.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради