Меню сайту

Районна адміністративна комісія інформує

Зображення: 
Районна адміністративна комісія інформує

 Проблема із паркуванням на зелених зонах є актуальною як для Дніпровського району, так і для Херсона вцілому. Нагадуємо, що згідно з п. 2.5.8. "Правил благоустрою території, забезпечення чистотиі порядку в м. Херсоні" суб'єкти у сфері благоустрою зобов'язані дотримуватись цільового призначення доріг, їх елементів, призначених для руху пішоходів, шляхом їх використання виключно за призначенням та із урахуванням установлених обмежень. У тому числі не допускати паркування в не відведених для цього місцях, руху транспорту на об'єктах благоустрою, котрі не призначені для руху транспорту і не належить до автомобільних доріг, таких як: парки, рекреаційні зони (набережні), сади, сквери та майданчики, площі, вулиці тощо, призначені виключно для руху пішоходів. Їздити по територіях відведених для озеленення, здійснювати паркування автотранспортних засобів, залишати автотранспортні засоби  та механізми на цих територіях, внутрішньо квартальних проїздах, заважаючи проїзду машин швидкої допомоги, пожежної, прибиральної та аварійної техніки тощо, а також влаштовувати постійні стоянки автотранспорту в місцях для цього не відведених.

Загальні положення ПДР визначають газон, як ділянку з однорідним покриттям, створену штучно шляхом висаджування або засіювання. Інакше кажучи, якщо домовласники біля свого парадного входу висадять квіти, трави або інші рослини, то цю ділянку можна вважати газоном, але якщо біля дороги чи у дворі все заросло неоднорідною травою без участі людини, то газоном це назвати не можна.

Відповідальність за порушення правил благоустрою міста передбачена ст. 152 КУпАП "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" і передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340грн – 1360грн) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850грн –1700грн).

Сміттєвози, які вивозять вранці сміття, вантажівки, власники великого транспорту – усі вони мають певні незручності у разі порушення цього правила. Але найстрашніше те, що припарковані у дворах автомобілі у найбільш необхідний момент не дадуть можливості проїхати машинам швидкої допомоги та рятувальним службам.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради