Меню сайту

Свято у районній раді ветеранів

Зображення: 
Свято у районній раді ветеранів

  Напередодні  Міжнародного жіночого дня 8 Березня у виконавчому комітеті Дніпровської районної у місті Херсоні ради зібралися жінкиветерани: педагоги і виховательки, лікарки і медичні сестри, працівниці комунального господарства, культури, торгівлі, багатьох інших професій, які  самовіддано та відповідально відпрацювали  багато років на підприємствах, в організаціях і закладах району. Завдяки їхнім старанням протягом десятиліть зміцнювалася економіка району і міста і сьогодні зберігаються історичні, духовні і сімейні традиції.

   Голова районної ради Анатолій ТОЛОКНОВ привітав поважне зібрання з першим весняним святом:  «Дякую вам, шановні херсонки, за мудрість і терпіння, за невтомну працю, за невгамовне бажання бути активними учасницями суспільного життя! У вас ВСЕ виходить красиво: жити, працювати, творити, надихати, боронити, дружити і співати! Тож нехай кожен ваш прийдешній день супроводжують міцне здоров'я, нові здобутки та успіхи у всіх ваших справах!»

      За традицією, на запрошення голови районної ради ветеранів Олени Адамівни ІВАНОВОЇ, зі світковим привітанням до жінок-ветеранок звернулися учні молодших класів Херсонської  початкової школи №7. Дитячі вірші і пісні створили святкову атмосферу, спонукали жінок і самим заспівати улюблену «Червону руту»…

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради