Меню сайту

Дорогі жінки, херсонки!

Зображення: 
Дорогі жінки, херсонки!

Прийміть сердечні вітання з  Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Сучасна жінка відіграє особливу роль у сім'ї, суспільстві, державі. В найважливіших сферах життя Дніпровського району, міста Херсону працює велика кількість жінок. Педагоги і виховательки, медики, працівниці комунального господарства, культури, торгівлі, зв'язку, промислових і сільськогосподарських підприємств, багатьох інших професій працюють самовіддано, з високим почуттям обов'язку і відповідальності. Завдяки старанням жінок зміцнюється економіка, зберігаються духовні і сімейні традиції, а мужність, витримка і стійкість, з якими Ви долаєте усі перешкоди на життєвому шляху, викликають повагу і захоплення. У вашій активній позиції, багатогранній діяльності та творчості знаходять яскраве втілення найцінніші риси українського жіноцтва, яке було і є джерелом мудрості і злагоди в суспільстві.

     Змінюються часи, приходять нові покоління, але цінності, які втілює Жінка, — любов, материнство, тепло сердця і незламність духу — залишаються незмінними. У вас ВСЕ виходить красиво: жити, працювати, творити, надихати, боронити, любити і бути коханими!

     Дякую вам, шановні херсонки, за мудрість і терпіння, за невтомну працю, за те, що наповнюєте будні яскравими фарбами і своїм натхненням, прагненням змінювати світ і суспільство на краще!

    Нехай кожен ваш прийдешній день супроводжують міцне здоров'я, нові здобутки, відкриття та успіхи у всіх ваших справах! Хай вірними супутниками вашого життя будуть добра вдача, віра, надія та любов!

     Зі святом!

 

 

Голова Дніпровської районної

у місті Херсоні ради                                                         Анатолій ТОЛОКНОВ