Ще шість тон сміття вивезено з території району

 В Дніпровському районі розпочато заходи двомісячнику по наведенню належного санітарного стану та благоустрою території міста Херсона, оголошеного міським головою Ігорем Колихаєвим.

      Протягом тривалого часу багато нарікань мешканців смт. Антонівка і с. Кіндійка викликало надзвичайне захаращення сміттям схилу в районі стадіону «Майстер – С»(с. Кіндійка).  Вигляд цей схил до Дніпра дійсно мав дуже неприглядний: купи побутового сміття, пакети, будівельні відходи волали- «Приберіть нас!..»

 

      22.03.2021, за ініціативи відділу з питань життєдіяльності виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради, підрядною організацією ТОВ «Афіна-А, з якою не перший рік успішно співпрацює орган місцевого самоврядування, було завершено очищення захаращеної території схилу, вивезено близько шести тон побутового сміття.

     Виконавчий комітет районної у місті ради звертається до мешканців селища Кіндійка ( вулиці Колодязна, Вишнева, Ватутіна, Джона Говарда)  з переконливим проханням не допускати надалі засмічення вказаної території та з повагою віднестися не тільки до праці робітників, які виконали роботи по приведенню вищевказаної ділянки до належного санітарного стану, але і  в цілому до екологічного стану навколишнього середовища, комфортності і привабливості вашого селища, району, міста.

 

 

 

Прес-служба виконавчого  комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради