Нашого творчого цвіту по усьому світу!...

Зображення: 
Нашого творчого цвіту по усьому світу!...

З року в рік різні фестивалі і конкурси творчої молоді збирають на своїх майданчиках найталановитіших учасників з різних куточків України та інших країн світу, маючи своїх шанувальників, власні традиції і історію перших фестивальних перемог і  відкриттів.

       VІІ Міжнародний фестиваль - конкурс мистецтв «Підкори сцену», який проходить у Києві, -  фестиваль зі столичними амбіціями. Це — платформа для культурного збагачення учасників, завжди нові знайомства, які в подальшому переростають в міцну дружбу і творчу співпрацю.

        Незважаючи на складнощі і проблеми , що виникли в суспільному житті всього світу через пандемію короновірусної хвороби COVID-19, бажання творити, співати і танцювати не полишає ні старих, ні малих херсонців.Тому і цього року фестиваль дитячої творчості відбувся.

       Є в селі Богданівка, що територіально належить до Дніпровського району міста Херсона, невеличкий танцювальний колектив «Dancing stars»-талановиті, веселі і сміливі дітлахи, яким зовсім не заважає займатися улюбленою справою те, що від міської цивілізації їхня мала Батьківщина знаходиться на відстані у 47 км! І тому, на чолі зі своїм педагогом і натхненником Олександром Бідником цей колектив відважно взяв участь у столичному конкурсі в номінації танцювальних колективів разом із юними танцюристами з Кривого Рогу, Костополю, Боярки, Лебедину, Херсону, інших міст Центральної і Південно-Східної України. Результат перевершив очікування усіх причетних до події: танцювальний номер «Фламенко» у виконанні Софійки Федорук, Дар’ї Равлюк і Оксани Ничипорук отримав високу оцінку високоповажного журі  - друге місце! Танець «Дивна квитка» у виконанні всього колективу отримав третє місце в цьому фестивальному змаганні.

       Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради вітає  талановитих дівчат, батьків, педагога- хореографа Олександра Бідника з переможним дебютом  у фестивальному русі України і бажає усім творчого натхнення, нових танців, подальших успіхів у творчих мандрах! Пишаємося вами!

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради