Меню сайту

До уваги сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району

Зображення: 
До уваги сільськогосподарських підприємств  та фермерських господарств району

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) запускає проєкт «Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми», що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

Метою проєкту є створення мережі демонстраційних ферм на базі діючих сільськогосподарських підприємств, ферм, а також дослідних господарств навчальних та науково-дослідних установ, що запровадили кращі практики ведення сільського господарства, переробки сільськогосподарської продукції.

Саме такі демонстраційні ферми мають стати важливим елементом системи сільськогосподарського дорадництва для просування та впровадження нових ідей, новітніх продуктів, техніки, технологій, менеджменту, маркетингу у сфері сільського господарства, для передачі знань за принципом «фермер— фермеру».

      Завдання проєкту — допомогти суб’єктам сільськогосподарського мікро-, малого та середнього підприємництва у творенні продуктів із доданою вартістю шляхом обміну знаннями, практиками, технологіями та людським капіталом для впровадження інновацій̆, покращення взаємного навчання та взаємодії. Ми переконані, що таких агентів змін є чимало, що їх успіх може допомогти іншим стати успішними.

Проєкт «Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми» відкритий до співпраці та передбачає низку заходів підтримки учасників мережі, а також планує інтеграцію української мережі демонстраційних ферм до відповідної європейської мережі.

У разі зацікавленості щодо участі в проєкті, необхідно звернутись до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації за телефонами (0552) 42-27-62, 42-27-51, електронна адресаguapr@ ukr.net.

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради