Меню сайту

ДВОМІСЯЧНИК благоустрою: що зроблено за перший місяць

Зображення: 
ДВОМІСЯЧНИК благоустрою: що зроблено за перший місяць

За підсумками першого місяця проходження двомісячнику «За чисте довкілля» з благоустрою та санітарного упорядкування Дніпровського району , виконавчим комітетом Дніпровської районної у м. Херсоні ради у співпраці з квартальними комітетами, ОСББ організовано прибирання та вивезено підрядною організацією ТОВ «Афіна – А» за рахунок бюджету району 38 тон сміття на загальну суму 31 тис. грн. На партнерських засадах ТОВ ХАКС вивезено 23 тони стихійних сміттєзвалищ, минулорічного листя та гілля, 19 тон зібрані та вивезені  з територій ОСББ та ЖБК. Працівниками виконавчого комітету районної ради проведено 7 рейдів на території приватного сектору та 14 рейдів на території багатоповерхової забудови, організаційно підтримано проведення органами самоорганізації населення – квартальними комітетами   11 «чистих четвергів» і три суботники.

   Колектив виконавчого комітету, інших виконавчих органів районної ради традиційно колективно долучився до наведення ладу на території району, обравши цього року для прибирання надзвичайно захаращену дільницю, яку в народі називають «спуск до пляжу «Лілея». У черговий «чистий четвер», 8 квітня, по закінченню робочого дня на цю ділянку вийшли посадові особи виконавчого комітету і  управління праці та соціального захисту населення. З ранку 9 квітня  працівники ТОВ «Афіна –А» розпочали вивезення зібраних куп сміття , листя та гілля  ( 6 вантажівок). Попереду – п’ятничне та суботнє прибирання.     

      Дякуємо всім, хто підтримав заклик виконавчого комітету районної ради і долучився до весняного прибирання в перший місяць двомісячнику «За чисте довкілля!»

 

 

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради