Меню сайту

УДАРНА СУБОТА: мапа активізму

Зображення: 
УДАРНА СУБОТА: мапа активізму

У Дніпровському районі продовжуються акції з наведення благоустрою, ініційовані виконавчим комітетом районної ради, органами самоорганізації населення, депутатами районної ради минулого і теперішнього скликання за підтримки активних мешканців, комунальних підприємств та підрядних організацій.

      с. Текстильне

      Ініціаторами виступили депутати районної ради минулого скликання Віталій ГУЗЕНКО та Надія РИМАР, вона ж голова квартального комітету №15. Директорка школи № 39 Ольга МАРЕНЧУК залучила до прибирання батьків учнів, вийшли і інші мешканці кварталу. Не завадила прибиральникам і професійна підтримка МКП «Гарантія» (Ігор СЕМЕНЧЕВ). За підсумком проведеного суботнику зібрані купи минулорічного листя, гілля, випадкового сміття на великій зеленій зоні в межах від залізничної колії та 1-ї Текстильної.

 

     

      с. Садове

     За ініціативи Садівського старости Олени СЕМЕНІХІНОЇ організовані та проведені роботи з санітарного упорядкування зеленої зони вздовж узбіччя дороги в межах від с. Садове до смт. Антонівка (зібрано випадкове сміття).

  Виконавчим комітетом Дніпровської районної у м. Херсоні ради організовано за підтримки ТОВ «Афіна-А» вивезено 5 тон випадкового сміття.

 

 

 

     Пляж «Лілея»

    Близько 6 тон сміття, листя та гілля вивезено підрядною організацією ТОВ «Афіна –А», які були зібранні колективом виконавчих органів Дніпровської районної у місті Херсоні ради під час «чистого четвергу» 08 квітня.

 

 

    Парк ім. Маргелова

    В ініційованому активістами району суботнику з наведення благоустрою у парку ім. Маргелова взяли участь депутати Дніпровської районної у місті ради, працівники виконавчого комітету, голови та активісти органів самоорганізації населення-квартальних комітетів №№2,3,13,14,18. Проведені роботи з очищення території парку від випадкового сміття,  листя та гілля.