Меню сайту

Шановні херсонці!

Зображення: 
Шановні  херсонці!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди  Світлого Воскресіння Христового! Це найулюбленіше усіма українцями свято пробуджує найдобріші та найсвітліші почуття, які наповнюють наші думки вірою і надією. Кожен з нас знаходить у ньому особливий зміст, звіряючи свої думки і вчинки з високою християнською духовністю.

   Саме ці Великодні дні об’єднують нас щирими сподіваннями на духовне оновлення та повернення в Україну миру і спокою, додають нам сил і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе й заможне майбутнє. Щиро вірю, що Великодні дзвони додадуть всім нам життєвих сил та енергії побороти всі труднощі сьогодення, зберегти в серцях повагу один до одного, допоможуть зміцнити віру у перемогу добра над злом!

        Тож нехай Господь дарує своє благословення кожній херсонській родині, береже наших воїнів-захисників, лікарів, що самовіддано, у складних умовах долають хворобу, яка охопила весь світ!

       Щиро бажаю, щоб світлий день Воскресіння Господнього додав всім нам душевного спокою і гармонії, міцного здоров'я і родинного тепла!

       З Великоднем вас, херсонці!

 

 

Голова Дніпровської районної

у місті Херсоні ради                                            Анатолій ТОЛОКНОВ