Меню сайту

Шановні отримувачі субсидії

 У травні 2021р. (у тому числі на наступний період) призначення житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії.

       В період з 01.05.21 по 30.09.21 документи, які необхідні для призначення житлової субсидії, приймаються від громадян у порядку, визначеному пунктом 9 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», а саме:  поштою або в електронній формі (через офіційний вебсайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг), а також структурними підрозділами з питань соціального захисту населення – в паперовому вигляді.

      Житлова субсидія особам, які звернулись за її призначенням    у травні-вересні 2021р., призначається з травня 2021 року.

      Прийом документів щодо оформлення субсидій на сплату ЖКП буде проводитись у кабінетах №   101, 112  з 8.00 до 15.00.

        Записатись на прийом до спеціаліста також можна в електронному вигляді на сайті Дніпровської районної у м. Херсоні ради в розділі "Запис на оформлення субсидії".

        При собі необхідно мати правові документи на житлове приміщення та транспортні засоби (за наявності), номера особових рахунків організацій - надавачів послуг, паспорта та реєстраційні номера облікової картки платника податків всіх зареєстрованих в житловому приміщенні осіб та членів їхніх сімей.