Меню сайту

У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

 8-9 травня херсонці разом з усією Україною відзначатимуть День памяті  та примирення  та День перемоги над нацизмом у Другій  світовій війні.

Для вшанування пам’яті та висловлення глибокої вдячності  воїнам, партизанам та учасникам Другої світової війни 6 травня 2021 організовано зустріч голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Анатолія ТОЛОКНОВА та депутата Херсонської міської ради Юрія РОЖКОВА  з  ветеранами війни та праці району, проведено благодійний обід та невеликий концерт. Незважаючи на поважний вік,  на захід були запрошені та присутні ветерани Другої світової  ГАРАН Микола Олексійович та КУЛЬЧИЦЬКИЙ Василь Тимкович, які наближуються до сторічного ювілею з дня народження, пройшли всю війну з 1941 до 1945 років, є учасниками бойових дій та нагороджені орденами та медалями за військову звитягу.

 Від імені всіх херсонців висловлюємо велику вдячність та низько вклоняємось перед усіма тими, хто боровся із ворогом на фронті та в тилу, визволяючи українську землю від нацистських загарбників, наближаючи Перемогу.

 

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради